Aktualności

By Cad@fastpart.pl / Posted 02.04.2020

Dokument darowizny - dla zainteresowanych przyłbicami


Aby otrzymać przyłbice konieczne jest dostarczenie podpisanego dokumentu, zarówno pocztą elektroniczną jak i tradycyjną.

By Cad@fastpart.pl / Posted 02.04.2020

Projekt DXF szybek do przyłbic


Poniżej zamieszczamy szablon do wycinania szybek w formacie DXF. Jest to lekko zmodyfikowana wersja Prusy RC2. Chcielibyśmy zaznaczyć, że szybka z Prusy RC2 też będzie pasować do wypraski naszej produkcji, ale będzie powodowała mniejsze wyoblenie szybki. Materiał na szybki to PET, grubość 0,75 mm.

By Admin / Posted 20.07.2018

Skrócona instrukcja projektowania form wtryskowych


Jeżeli przez jakiś czas nie miałeś do czynienia z formami wtryskowymi te artykuł jest dla Ciebie!

By Admin / Posted 14.01.2018

Formy gorąco i zimno kanałowe - plusy i minusy technologii


W tym artykule poznasz podstawowe różnice pomiędzy technologią form zimno oraz gorąco kanałowych. Dzięki nam wybór będzie odrobinę prostszy. Zachęcamy do lektury!

By Admin / Posted 23.03.2017

Poradnik projektanta form wtryskowych: Spawanie tworzyw sztucznych


Spawanie to jedna z najpopularniejszych metod łączenia elementów z tworzyw termoplastycznych, zwłaszcza jeżeli chodzi o wykonanie trwałych i wysokiej jakości połączeń. Proces spawania termoplastów polega na uplastycznieniu krawędzi łączonych powierzchni za pomocą ciepła oraz ciśnienia, bez wywierania nacisku wzajemnego łączonych elementów.

By Admin / Posted 15.02.2017

Poradnik projektanta form wtryskowych: Wpływ dodatków na żużycie wtryskarki


Wszelkiego rodzaju dodatki oraz wypełniacze są często wykorzystywane w przetwórstwie tworzyw sztucznych, ponieważ umożliwiają modyfikowanie właściwości tworzywa oraz pomagają obniżyć koszty produkcji. Jednak ich stosowanie może doprowadzić do szybszego zużycia wtryskarki.

Ostatnie realizacje