Frezowanie 3D CNC - od 1 do 100+ części gotowych w 3-6 dni

Oferujemy frezowanie CNC na przemysłowych centrach obróbkowych- 3 i 4 osiowych. Produkujemy skomplikowane detale wymagające wysokich tolerancji. Specjalizujemy się w obróbce aluminium, tytanu oraz tworzyw sztucznych.

Dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnemu oprogramowaniu możemy skupić się na optymalizacji procesów wytwarzania aby oszczędzając koszty oraz czas. High Speed Machining (HSM) jest u nas absolutnym standardem.

Nasze obrabiarki pozwalają na produkcję krótkich oraz długich serii przy zachowaniu wysokiej powtarzalności oraz zgodności ze specyfikacją. Prowadzimy kontrolę jakości, dzięki czemu jesteśmy pewni, że finalny produkt spełnia oczekiwania.

frezowanie cnc

Fot. Frezy pełnowęglikowe stosowane w frezowaniu CNC FastPart

Frezuj części z FastPart

Produkujemy elementy frezowane CNC - od prostych do skomplikowanych - w czasie od 3 do 6 dni roboczych. Niezależnie od tego, czy jest to 1 element, czy jest ich 100, nasz zaawansowanych proces obróbki CNC jest przygotowany z myślą o wysokiej wydajności i szybkości. Mamy wszystko, aby osiągnąć Twoją satysfakcję - tworzywa, technologie i nowoczesny park maszynowy. Każdy z elementów zostanie poddany kontroli jakości bezpośrednio po jego wykonaniu.

Gdy jakość, czas i cena są dla Ciebie kluczowe wybierz FastPart. Dostarczymy Ci części jakich potrzebujesz.

Fot. Hass VF2-SS to jedna z obrabiarek CNC w narzędziowni FastPart

Na czym polega frezowanie CNC?

Podczas obróbki cnc, solidny kawałek materiału jest mocowany na stole frezarskim. To właśnie z niego skrawane są odpowiednio kolejne warstwy, co w konsekwencji tworzy docelowy kształt. W FastPart wykorzystujemy wysokowydajne frezarki 3-osiowe, wysposażone w szybkoobrotowe wrzciona, zaawansowane oprzyrządowanie pomiarowe oraz najwyższej klasy narzędzia. Dzięki temu, oraz odpowiedniemu oprogramowaniu do obróbki typu HSM (High Speed Machining), produkcja jest szybka, a części cechują się bardzo dobrą jakością powierzchni. Szeroka gama materiałów produkcyjnych pozwala na dobranie odpowiedniego do Twojego produktu. Frezowanie CNC umożliwia również zachowanie bardzo wysokich tolerancji. Dowiedz się więcej o frezowaniu CNC.

Obrabiane materiały

Specjalizujemy się w obróbce aluminium oraz tytanu. W ofercie posiadamy jednak wiele innych materiałów - zarówno metali jak i tworzyw sztucznych.

Sprawdź pełną listę materiałów oraz ich właściwośći.

Tolerancje

Jesteśmy w stanie zapewnić tolerancje na poziomie 0.01mm.

Nasze możliwości

  • Maksymalna wysokość obrabianego elementu 700mm
  • Maksymalna masa obrabianego elementu 1500kg
  • Maksymalne rozmiary obrabianego elementu 400x500mm (z jednego zamocowania).

Park maszynowy

FastPart posiada nowoczesny park maszynowy. Oto niektóre z naszych maszyn:

  • Frezarka narzędziowa numeryczna/ Centrum obróbcze Haas VM-2 2018r.
  • Frezarka uniwersalna numeryczna/ Centrum obróbcze Haas VF-2 SS 2018r.
  • Frezarka uniwersalna numeryczna/ Centrum obróbcze Fadal VMC 3016 HighTorque ze zwiększonym skokiem w osi Z
  • Elektrowrzeciona 60 000 obr/min do frezowania mikrofrezami, grawerowania itp.

Czy wiesz, że?

Twoje elementy będą frezowane wyłącznie w naszej firmie, znajdującej się w malowniczym Szczecinie. To tutaj Twoje potrzeby klientów spotykają się z naszą odpowiedzią w postaci nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki elastycznemu podejściu sukcesywnie budujemy historię naszej firmy. Naszym celem jest wywieranie realnego wpływu na rozwój polskiego przemysłu.

Sprawdź realizacje FastPart na Instagramie!